Zespół

lek. stom. Tomasz Grzegorek

Właściciel kliniki. Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Lekarz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie (2002–2007). Ukończył Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, które jest pierwszym stopniem umiejętności implantologicznej PSI, DGOI (Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego) i ICOI największej międzynarodowej organizacji implantologicznej na świecie. Czytaj więcej >>

dr n. med. Izabela Mojsa

Doktor nauk medcznych, specjalista chirurgii stomatologicznej. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczka licznych, praktycznych kursów i szkoleń w kraju i za granicą. Autorka wielu prac naukowo-badawczych, opublikowanych w renomowanych, międzynarodowych czasopismach naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej. Odbyła zagraniczny staż naukowy w Wielkiej Brytanii, w prestiżowym ośrodku kliniczno-badawczym w zakresie implantologii i chirurgii periodontologicznej. W swojej pracy łączy aktualną wiedzę naukową i zdobyte doświadczenie kliniczne z pasją i satysfakcją z wykonywanych zabiegów. Lubi ambitne wyzwania, kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Biegle włada językiem angielskim, co umożliwia jej swobodną i efektywną współpracę z anglojęzycznymi pacjentami. Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, mikrochirurgią endodontyczną i chirurgią periodontologiczną.

dr n. med. Iwona Olszewska-Czyż

Adiunkt w Katedrze Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W naszym centrum stomatologii wykonuje najbardziej skomplikowane zabiegi z zakresu mikrochirurgii oraz opiekuje się Pacjentami wymagającymi specjalistycznej terapii periodontologicznej. Prowadzi kompleksowe leczenie chorób przyzębia oraz uczestniczy w leczeniu protetycznym Pacjentów wymagających okresowej kontroli lekarza periodontologa.

lek. stom. Katarzyna Wojdyła

Specjalista stomatologii wieku rozwojowego. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie w 2005 r. uzyskała tytuł lekarza dentysty. W 2012 roku, po kilku latach pracy klinicznej i ukierunkowaniu swoich zainteresowań zawodowych, rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W 2015 r. zdała z powodzeniem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie stomatologii dziecięcej, której zakres wiedzy obejmuje znajomość badań diagnostycznych i procedur stomatologicznych stosowanych u najmłodszych oraz dorosłych pacjentów. Bardzo ceni sobie rozmowę z pacjentami oraz nawiązanie z nimi dobrej relacji. Wielką wagę przywiązuje do profilaktyki i edukacji dotyczącej zdrowia jamy ustnej, ze szczególnym uwzględnieniem przyszłych Mam, tak aby wspólnie zminimalizować ryzyko próchnicy. W pracy stosuje zasady leczenia wg koncepcji Stomatologii Minimalnie Inwazyjnej (MID). Jako lekarz za cel stawia sobie uzyskanie jak najlepszych, długoterminowych wyników leczenia oparciu o aktualną wiedzę medyczną (EBM) oraz zdobyte już doświadczenie kliniczne. Z wielką pasją i oddaniem leczy najmłodszych pacjentów oraz tych już dorosłych.

lek. stom. Izabela Szlachetka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pierwsze doświadczenie zdobyła na stażu podyplomowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji czyli leczeniu kanałowym oraz protetyce. Stomatologia to dla niej pasja, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w sympozjach krajowych i międzynarodowych. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami w każdym wieku, zwłaszcza z dziećmi. Swobodnie komunikuje się w języku angielskim.

lek. stom. Wioletta Dyduch-Dudek

Absolwentka dwóch kierunków studiów na Wydziale Lekarskim i Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Nowoczesnych Biomateriałów dla Medycyny na Akademii Górniczo-Hutniczej. Z Uniwersytecką Kliniką Stomatologiczną jest związana do dnia dzisiejszego, gdzie rozwija swoją największą pasję – endodoncję mikroskopową oraz prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2015 roku rozpoczęła specjalizację lekarską z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ciągle podnosi swoją wiedzę i umiejęności poprzez uczestnictwo w licznych kursach z zakresu nowoczesnej endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej.

lek. stom. Jakub Adamczyk

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego największą pasją stomatologiczną jest endodoncja mikroskopowa. Uczestnik wielu kursów oraz szkoleń nie tylko z zakresu endodoncji, ale także innych dziedzin stomatologii takich jak stomatologia zachowawcza, dziecięca czy protetyka. Miła aparycja i pozytywne nastawienie ułatwiają mu kontakt z pacjentami w każdym wieku. Dobra znajomość języka angielskiego umożliwia mu również pracę z pacjentami zagranicznymi.

Emilia Murańska

Dyplomowana higienistka. Zawsze miła, pełna życzliwości i zrozumienia. Charakteryzuje ją punktualność i staranność, dba o najdrobniejsze szczegóły. W Centrum Stomatologii Impla Dental Clinic zajmuje się czynną asystą przy zabiegach stomatologicznych i implantologicznych, oraz profesjonalną higieną jamy ustnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Izabela Jakubowska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. Zawsze miła, pomocna i uśmiechnięta. Posiada bardzo dobry kontakt z pacjentami. Jest profesjonalną higienistką, która asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Dba o organizację pracy oraz prawidłowy przebieg wizyt w naszym Centrum Stomatologii.

Ewelina Mucha

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Swoje obowiązki stara się wykonywać z najwyższą starannością, zawsze mając na uwadze to, aby Pacjenci byli otoczeni najlepszą opieką.

Anna Kuras

Recepcjonistka. Zajmuje się prowadzeniem dokumentacji medycznej oraz kontaktem z Pacjentem. Zawsze miła i życzliwa z przyjemnością odpowiada na wszystkie pytania i udziela informacji na temat świadczonych usług. Bardzo ceni sobie pracę z ludźmi.