Zdjęcia przed i po leczeniu

Marta

Pacjentka zgłosiła się do nas z prośbą o korektę wyglądu zniszczonych przez lata użytkowania zębów. Odczuwany dyskomfort sprawiał, że unikała szerokiego uśmiechu. Wspólnie z p. Martą podjęliśmy decyzję o wykonaniu pełnoceramicznych koron cyrkonowych. To rozwiązanie przywróciło jej zębom naturalny wygląd i zapewniło im trwałą ochronę. Efekt leczenia można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Zabieg:

Zmiana kształtu zniszczonych zębów w odcinku przednim szczęki poprzez wykonanie pełnoceramicznych koron cyrkonowych.

korony_przedkorony-po

Ewa

Pacjentce zależało na ukryciu niedoskonałości uzębienia oraz jaśniejszym, bardziej promiennym uśmiechu. Dzięki zastosowaniu pełnoceramicznych koron cyrkonowych na siekacze szczęki oraz wybieleniu zębów, p. Ewa uzyskała oczekiwane rezultaty. Jej historia pokazuje, jak ogromną różnicę możemy osiągniąć poprzez zastosowanie współczesnych technik stomatologicznych.

Zabieg:

Poprawa estetyki poprzez wykonanie pełnoceramicznych koron cyrkonowych na siekacze centralne szczęki oraz wybielenie zębów.

korony_wybielanie-przedkorony_wybielanie-po

Tomasz

Pacjent utracił dwa zęby w wyniku urazu. W efekcie doświadczał trudności z żuciem w tej części jamy ustnej. Procedura podjętego leczenia polegała na wszepieniu implantów w żuchwie i osadzeniu na nich koron. Leczenie pozwoliło na odzyskanie pełnej funkcjonalności uzębienia w tej strefie. Dzięki zabiegowi p. Tomasz może na nowo swobodnie jeść i cieszyć się odzyskanym komfortem. Ten przypadek ilustruje możliwości nowoczesnej stomatologii.

Zabieg:

Korony na implantach w żuchwie w odcinku bocznym.

implanty-odcinek-boczny_przedimplanty-odcinek-boczny_po

Beata


Pacjentka poprosiła o uzupełnienie brakującego zęba i poprawę estetyki zębów widocznych podczas uśmiechu. Zastosowaliśmy leczenie łączące rożne techniki. Na siekaczach centralnych założyliśmy licówki porcelanowych, a na odcinkach bocznych most i korony cyrkonowe. Dzięki kompleksowemu podejściu, łączącym uzupełnienie braków w uzębieniu z korektą ich kształtu i koloru udało się osiągnąć efekt harmonijnego uśmiechu.

Zabieg:

Wykonanie licówek porcelanowych na siekaczach centralnych, mostu cyrkonowego oraz koron cyrkonowych w odcinkach bocznych.

protetyka-przedprotetyka-po

Pacjent 3

Zmiana koloru i kształtu zębów poprzez wykonanie koron cyrkonowych uzupełniona wybieleniem.

zmiana-ksztaltu_przedzmiana-ksztaltu_po

Pacjent 5

Odbudowa brakującego siekacza bocznego pełnoceramiczną koroną cyrkonową na implancie.

odbudowa-siekacza-przedodbudowa-siekacza-po

Pacjent 6

Korony cyrkonowe siekaczy bocznych na implantach.

implanty-zebow-przedimplanty-zebow-po

Opinie naszych Pacjentów

Bardzo wysoki poziom obsługi i wykonanych zabiegów. Lekarze profesjonalni i uprzejmi. Panie asystentki i recepcjonistki bardzo pomocne. Chodzę do gabinetu od dłuższego czasu i cieszę, że tu trafiłam. Polecam gorąco.

Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Leczę się od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolony z efektów pracy Pana Doktora.

Jestem w trakcie leczenia kompleksowego, zostało bardzo dokładnie zdiagnozowane i zaplanowane. Bardzo sympatyczny i pomocny cały zespół. Już teraz widzę że będzie to zrobione porządnie od A do Z. Polecam!

Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowo omówiony plan oraz odpowiednio szybko podjęte leczenie. Polecam 🙂

Bardzo polecam! Świetni lekarze, profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczone, pacjent czuje się zaopiekowany!

Najlepszy stomatolog w moim życiu:) Dzięki Panu Tomaszowi nadal mam swoje zęby. Trafna diagnoza i prawidłowe leczenie naprawiło błędy poprzedniego dentysty. Polecam