Stomatologia estetyczna

W naszej klinice w Krakowie, oferujemy zaawansowane zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, dopasowane do każdego wieku. Nasze doświadczenie i nowoczesny sprzęt pozwalają na osiągnięcie świetnych efektów.

Nasze usługi obejmują m. in. wybielanie zębów, licówki porcelanowe, bonding, korony cyrkonowe, implanty itp. Zapraszamy na konsultacje, podczas których doradzimy jakie rozwiązanie będzie dla Państwa najlepsze.

Tworzymy piękne uśmiechy

Oferowane zabiegi

 • Bonding. Zabiegi bondingu pozwalają na korektę kształtu i koloru zębów przy użyciu specjalnego materiału kompozytowego. Zabiegi są wykonywane przy minimalnej ingerencji w szkliwo.
 • Licówki porcelanowe. To cienkie, ceramiczne płytki przyklejane na przednią powierzchnię zębów. Umożliwiają one pokrycie rozległych wypełnień, uporczywych i trudnych do wybielenia przebarwień oraz zmianę kształtu zębów (wydłużenie lub poszerzenie).
 • Uśmiech dziąsłowy, czyli „gummy smile”. Jest to taki rodzaj uśmiechu, w którym widoczna jest duża część dziąseł. Wykonujemy zabiegi redukcji tkanki dziąsłowej.
 • Pełnoceramiczne wypełnienia Inlay i Onlay. Są to ceramiczne wypełnienia wykonywane w laboratorium na modelu uzyskanym z wycisku. Można je stosować przy dużych rekonstrukcjach zębów. Zapewniają one dużą trwałość, estetykę i wygodę.
 • Wypełnienia kompozytowe. Wykonujemy estetyczne wypełnienia nie odróżniające się kształtem i kolorem od naturalnego zęba. Materiały, których używamy charakteryzują się doskonałą trwałością i polerowalnością.
 • Korony, mosty. U pacjentow, którym brakuje jednego lub więcej zębów wykonujemy mosty porcelanowe. Oferujemy też korony porcelanowe lub protezy.
 • Implanty. To rozwiązanie przywraca harmonię twarzy po utracie zębów. Implanty zapewniają pacjentowi poczucie komfortu i są najbardziej zbliżone do naturalnego uzębienia.
 • Wybielanie zębów. Zabieg są wykonywane przy użyciu żelu Opalescence. Oferujemy wybielanie nakładkowe nocne (pacjent sam aplikuje żel do nakładki) oraz wybielanie w gabinecie.
 • Konsultacje stomatologiczne. Zadbamy o opracowanie planu leczenia w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej oraz profilaktyki.

Piękny uśmiech w jeden dzień? Z nami to możliwe

Stomatologia estetyczna łączy w sobie różne metody leczenia, aby nadać zębom jak najpiękniejszy wygląd i harmonię. Wychodzimy naprzeciw Tym z Was którzy pragną przywrócić piękny i zdrowy wygląd swoim zębom a co za tym idzie estetyczny uśmiech.

Dlaczego u nas?

 • Estetyczny uśmiech stał się w życiu prywatnym i zawodowym znaczącym atutem i wizytówką, piękny i zdrowy uśmiech przyczynia się do wyższej samooceny i daje nam poczucie pewności siebie w relacjach międzyludzkich.
 • W naszym gabinecie możemy dokonać korekty koloru i kształtu zębów. Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z efektu i cieszyli się pięknym uśmiechem.
 • Korzystając z zaawansowanych technik i innowacyjnych urządzeń, jesteśmy w stanie nie tylko przywrócić utraconą biel uzębienia, ale również nadać im atrakcyjny kształt.

Zapisz się do naszego specjalisty

lek. dent.

Tomasz Grzegorek

Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Lekarz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie (2002–2007). Od 2003 r. prowadzi indywidualną praktykę stomatologiczną. Ukończył Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, które jest pierwszym stopniem umiejętności implantologicznej PSI, DGOI (Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego) i ICOI największej międzynarodowej organizacji implantologicznej na świecie. Umiejętność implantologiczną i tytuł lekarz implantolog według wyżej wymienionych stowarzyszeń uzyskał po zdaniu egzaminu FELLOWSHIP w 2015 roku. Implantologia od lat stanowiła centrum jego zawodowych zainteresowań, dlatego też wiedzę i swoje umiejętności zgłębia uczestnicząc w licznych kursach i kongresach implantologicznych.
Zawsze dba o jak najlepszy efekt swojej pracy oraz o to, by zapewnić pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Największą satysfakcję przynosi mu zadowolenie pacjenta po zakończeniu leczenia.
Jest członkiem PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellshaft für Orale Implantologie).

lek. dent.

Natalia Rajchel

Specjalistka w dziedzinie: stomatologia zachowawcza z endodoncją.

Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia ukończyła w roku 2013. Zajmuje się estetycznym leczeniem zachowawczym oraz endodontycznym. Szczególnie interesuje się endodoncją mikroskopową. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności przez udział w wielu kursach oraz specjalistycznych szkoleniach.

lek. dent.

Natalia Kmera

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą. Stawia na profilaktykę.

W leczeniu jej priorytetem jest komfort pacjenta i kompleksowe podejście do jego problemów. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Umów się na konsultację