Tworzymy piękny uśmiech

Stomatologia estetyczna | Stomatologia Impla Kraków

W Stomatologia IMPLA Kraków oferujemy zaawansowane metody i technologie, aby Twój uśmiech był idealny. Proponujemy rozwiązania dopasowane do waszych potrzeb i oczekiwań. Nasze usługi obejmują m. in. wybielanie zębów, implanty zębów, korony cyrkonowe i licówki porcelanowe. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych zabiegów w naszej klinice, które pomogą Państwu uzyskać wymarzony efekt.

Stomatologia estetyczna I Dlaczego u nas?

Stomatologia estetyczna łączy w sobie różne metody leczenia, aby nadać zębom jak najpiękniejszy wygląd i harmonię.

Wychodzimy naprzeciw Tym z Was którzy pragną przywrócić piękny i zdrowy wygląd swoim zębom a co za tym idzie estetyczny uśmiech.

Korzystając z zaawansowanych technik oraz innowacyjnych urządzeń, jesteśmy w stanie w naszej klinice nie tylko przywrócić utraconą biel uzębienia, ale również nadać im atrakcyjny kształt. Warto pamiętać, że piękny i zdrowy uśmiech przyczynia się do wyższej samooceny i daje nam poczucie pewności siebie w relacjach międzyludzkich.

W naszym gabinecie możemy dokonać korekty koloru i kształtu zębów na przykład przy pomocy porcelanowych licówek. Zapewniamy również bezpieczne i skuteczne wybielanie.

Innym niezwykle ważnym elementem, którym zajmuje się stomatologia estetyczna jest uzyskanie harmonii w Państwa uśmiechu. W razie utraty zębów opracowujemy sposób uzupełnienia uzębienia, aby uzyskać jak najlepszy efekt i zapewnić pacjentom komfort.

Estetyczny uśmiech stał się w życiu prywatnym i zawodowym znaczącym atutem i wizytówką. Nowoczesne zabiegi stomatologii estetycznej Kraków pomagają uzyskać piękny uśmiech.

Nasi specjaliści dokładają wszelkich starań aby nasza klinika była dla Was symbolem nowoczesnego podejścia do Stomatologii estetycznej.

W naszej klinice proponujemy:

 • Wypełnienia kompozytowe –  do wypełniania ubytków używamy tylko materiały o dużej trwałości i doskonałej polerowalności. Wykonujemy estetyczne wypełnienia nie odróżniające się kształtem i kolorem od naturalnego zęba. Dobieramy i kształtujemy wypełnienia tak, aby upodobnić je do Państwa pozostałych zębów oraz zapewnić komfort.
 • Pełnoceramiczne wypełnienia Inlay’e, Onlay’e – można je zastosować przypadku dużych rekonstrukcji zębów. Są to ceramiczne wypełnienia wykonywane w laboratorium na modelu uzyskanym z wycisku. Zapewniają one dużą trwałość, estetykę i wygodę.
 • Licówki porcelanowe – to cienkie, ceramiczne płytki, które przykleja się na przednią powierzchnię zębów. Umożliwiają one pokrycie rozległych wypełnień, uporczywych i trudnych do wybielenia przebarwień, zmianę kształtu zębów (wydłużenie lub poszerzenie). Likwidują estetyczne niedoskonałości zębów sprawiając, że zęby wyglądają zdrowo i naturalnie. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie Licówki
 • Wybielanie zębów – zabieg odbywa się przy użyciu żelu Opalescence. Proponujemy Państwu dwa rodzaje zabiegów wybielających:
  – wybielanie nakładkowe nocne (pacjent sam aplikuje żel do nakładki)
  – wybielanie w gabinecie.
Więcej na ten temat znajdziesz na stronie Wybielanie zębów
 • Korony, mosty – nawet znacznie zniszczone zęby mogą jeszcze uzyskać piękny wygląd. Jeśli pacjentowi brakuje jednego lub więcej zębów zębów, wykonujemy mosty porcelanowe. Możemy wykonać korony porcelanowe lub protezy. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie Leczenie protetyczne
 • Implanty – polecane są by przywrócić harmonię twarzy w razie utraty zębów. Rozwiązanie to jest najbardziej zbliżone do naturalnego uzębienia. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie Implantologia
 • Konsultacje stomatologiczne – w trakcie wizyty zadbamy o opracowanie najlepszego planu leczenia w zakresie stomatologii estetycznej i stomatologii zachowawczej oraz profilaktyki.

Zobacz efekty naszej pracy

Przed i po – Zmiana koloru i kształtu zębów poprzez wykonanie koron cyrkonowych uzupełniona wybieleniem.

Aby zobaczyć efekt leczenia, proszę przesunąć białą strzałkę od prawej krawędzi zdjęcia do lewej.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Piękny uśmiech przyczynia się do lepszego samopoczucia, wpływa na poczucie własnej wartości i pozwala nam wywierać dobre wrażenie na innych. Sprawdź to. Przygotujemy szczegółowy plan leczenia. Nasz gabinet to miejsce, które opuścisz z pięknym i zdrowym uśmiechem. Zapraszamy. Zapisz się na wizytę!

12 446 91 71

Zadzwoń do nas

ul. Zdrowa 1/7

II piętro Kraków

Godziny otwarcia

Pon - Piąt.: 9:00 - 20:00

Umów wizytę

rejestracja@impla.com.pl