Zespół

lek. stom. Tomasz Grzegorek

Właściciel kliniki. Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Lekarz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie (2002–2007). Ukończył Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, które jest pierwszym stopniem umiejętności implantologicznej PSI, DGOI (Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego) i ICOI największej międzynarodowej organizacji implantologicznej na świecie. Czytaj więcej >>

dr n. med. Izabela Mojsa

Doktor nauk medcznych, specjalista chirurgii stomatologicznej. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Uczestniczka licznych, praktycznych kursów i szkoleń w kraju i za granicą. Autorka wielu prac naukowo-badawczych, opublikowanych w renomowanych, międzynarodowych czasopismach naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej. Odbyła zagraniczny staż naukowy w Wielkiej Brytanii, w prestiżowym ośrodku kliniczno-badawczym w zakresie implantologii i chirurgii periodontologicznej. W swojej pracy łączy aktualną wiedzę naukową i zdobyte doświadczenie kliniczne z pasją i satysfakcją z wykonywanych zabiegów. Lubi ambitne wyzwania, kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta. Biegle włada językiem angielskim, co umożliwia jej swobodną i efektywną współpracę z anglojęzycznymi pacjentami. Zajmuje się chirurgią stomatologiczną, implantologią, mikrochirurgią endodontyczną i chirurgią periodontologiczną.

dr n. med. Iwona Olszewska-Czyż

Adiunkt w Katedrze Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W naszym centrum stomatologii wykonuje najbardziej skomplikowane zabiegi z zakresu mikrochirurgii oraz opiekuje się Pacjentami wymagającymi specjalistycznej terapii periodontologicznej. Prowadzi kompleksowe leczenie chorób przyzębia oraz uczestniczy w leczeniu protetycznym Pacjentów wymagających okresowej kontroli lekarza periodontologa.

lek. stom. Katarzyna Wojdyła

Specjalista stomatologii wieku rozwojowego. Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie w 2005 r. uzyskała tytuł lekarza dentysty. W 2012 roku, po kilku latach pracy klinicznej i ukierunkowaniu swoich zainteresowań zawodowych, rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W 2015 r. zdała z powodzeniem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie stomatologii dziecięcej, której zakres wiedzy obejmuje znajomość badań diagnostycznych i procedur stomatologicznych stosowanych u najmłodszych oraz dorosłych pacjentów. Bardzo ceni sobie rozmowę z pacjentami oraz nawiązanie z nimi dobrej relacji. Wielką wagę przywiązuje do profilaktyki i edukacji dotyczącej zdrowia jamy ustnej, ze szczególnym uwzględnieniem przyszłych Mam, tak aby wspólnie zminimalizować ryzyko próchnicy. W pracy stosuje zasady leczenia wg koncepcji Stomatologii Minimalnie Inwazyjnej (MID). Jako lekarz za cel stawia sobie uzyskanie jak najlepszych, długoterminowych wyników leczenia oparciu o aktualną wiedzę medyczną (EBM) oraz zdobyte już doświadczenie kliniczne. Z wielką pasją i oddaniem leczy najmłodszych pacjentów oraz tych już dorosłych.

lek. stom. Izabela Szlachetka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pierwsze doświadczenie zdobyła na stażu podyplomowym w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji czyli leczeniu kanałowym oraz protetyce. Stomatologia to dla niej pasja, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w sympozjach krajowych i międzynarodowych. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami w każdym wieku, zwłaszcza z dziećmi. Swobodnie komunikuje się w języku angielskim.

lek. stom. Wioletta Dyduch-Dudek

Absolwentka dwóch kierunków studiów na Wydziale Lekarskim i Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Nowoczesnych Biomateriałów dla Medycyny na Akademii Górniczo-Hutniczej. Z Uniwersytecką Kliniką Stomatologiczną jest związana do dnia dzisiejszego, gdzie rozwija swoją największą pasję – endodoncję mikroskopową oraz prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2015 roku rozpoczęła specjalizację lekarską z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ciągle podnosi swoją wiedzę i umiejęności poprzez uczestnictwo w licznych kursach z zakresu nowoczesnej endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej.

lek. stom. Jakub Adamczyk

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jego największą pasją stomatologiczną jest endodoncja mikroskopowa. Uczestnik wielu kursów oraz szkoleń nie tylko z zakresu endodoncji, ale także innych dziedzin stomatologii takich jak stomatologia zachowawcza, dziecięca czy protetyka. Miła aparycja i pozytywne nastawienie ułatwiają mu kontakt z pacjentami w każdym wieku. Dobra znajomość języka angielskiego umożliwia mu również pracę z pacjentami zagranicznymi.

lek. stom. Bartłomiej Kmera

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie uzyskał tytuł zawodowy lekarza dentysty. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej. Jego największą zaletą jest wszechstronność. Zawsze stara się podejść do leczenia pacjentów kompleksowo, stąd chętnie i aktywnie uczestniczy w licznych interdyscyplinarnych kursach zawodowych stale podnosząc swoje kwalifikacje w wielu dziedzinach stomatologii.
Dobra komunikacja z pacjentami w każdym wieku, ambicja oraz dążenie do perfekcji sprawiają, że nie boi się trudnych wyzwań zawodowych, jednak na pierwszym miejscu zawsze stawia dobro pacjenta.

Emilia Murańska

Dyplomowana higienistka. Zawsze miła, pełna życzliwości i zrozumienia. Charakteryzuje ją punktualność i staranność, dba o najdrobniejsze szczegóły. W Centrum Stomatologii Impla Dental Clinic zajmuje się czynną asystą przy zabiegach stomatologicznych i implantologicznych, oraz profesjonalną higieną jamy ustnej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Katarzyna Oleniacz

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. Zawsze miła, pomocna i uśmiechnięta. Posiada bardzo dobry kontakt z pacjentami. Jest profesjonalną higienistką, która asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Dba o organizację pracy oraz prawidłowy przebieg wizyt w naszym Centrum Stomatologii.

Ewelina Mucha

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Swoje obowiązki stara się wykonywać z najwyższą starannością, zawsze mając na uwadze to, aby Pacjenci byli otoczeni najlepszą opieką.

Anna Kuras

Recepcjonistka. Zajmuje się prowadzeniem dokumentacji medycznej oraz kontaktem z Pacjentem. Zawsze miła i życzliwa z przyjemnością odpowiada na wszystkie pytania i udziela informacji na temat świadczonych usług. Bardzo ceni sobie pracę z ludźmi.