Lek. stom. Tomasz Grzegorek

Właściciel kliniki stomatologicznej Stomatologia IMPLA Kraków. Specjalizuje się w implantologii, protetyce i stomatologii estetycznej. Zawsze dba o jak najlepszy efekt swojej pracy oraz o to, by zapewnić pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Największą satysfakcję przynosi mu zadowolenie pacjenta po zakończeniu leczenia.

Jest członkiem PSI (Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne), ICOI (International Congress of Oral Implantologists), DGOI (Deutsche Gesellshaft für Orale Implantologie).

 

1997

Wykształcenie

Ukończył Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dyplom lekarza stomatologa uzyskał w1997 roku na Oddziale Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
2002 – 2007

Doświadczenie

Lekarz Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie
2003

Początki

Od 2003 r. prowadzi indywidualną praktykę stomatologiczną.
2015

Specjalizacje

Ukończył Curriculum Implantologiczne Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, które jest pierwszym stopniem umiejętności implantologicznej PSI, DGOI (Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego) i ICOI największej międzynarodowej organizacji implantologicznej na świecie. Umiejętność implantologiczną i tytuł lekarz implantolog według wyżej wymienionych stowarzyszeń uzyskał po zdaniu egzaminu FELLOWSHIP w 2015 roku. Implantologia od lat stanowiła centrum jego zawodowych zainteresowań, dlatego też wiedzę i swoje umiejętności zgłębia uczestnicząc w licznych kursach i kongresach implantologicznych.

12 446 91 71

Zadzwoń do nas

ul. Zdrowa 1/7

II piętro Kraków

Godziny otwarcia

Pon - Piąt.: 9:00 - 20:00

Umów wizytę

rejestracja@impla.com.pl